Участь ДонДУУ у інформаційному міському арт-проекті «Насильству немає виправдання!»

11 травня Донецький державний університет управління долучився до художньої акції, проведеної серед активної учнівської та студентської молоді сумісно с поліцією міста в рамках кампанії «Насильству немає виправдання!».

Учасниками від університету стали студенти факультету менеджменту на чолі з Чернишовим О.Ю., факультету права і соціального управління, факультету економіки та фахівець відділу виховної роботи Алексєєва М.А.

Акція відбулася в центрі міста, на площі біля Драматичного театру. Мета заходу – запобігання порушення прав людини, попередження різних видів насильства та єдність поліції і громади.

В офіційній частині взяли участь заступник міського голови м. Маріуполь, яка розповіла про необхідність переймання досвіду запобігання насильства від інших країн; заступник начальника управління національній поліції Донецької області та інспектор поліції.

Учасники художньої акції спільно малювали  логотип «стоп насильство» – білу долоню на фоні синьої зірки. Для проведення акції заздалегідь був підготовлений контур символічного малюнка розміром 4х6 метрів, який було розділено на 24 квадрати. Молодь спільно розмальовувала окремі квадрати, які були розкладені на площі перед театром. Потім ці частини з’єднали в єдиний малюнок, піднявши над головами. Завершений малюнок був переданий властям міста для розміщення на одному з будинків Маріуполя.

В ході проведення акції всім присутнім роздавати листівки з планом безпеки в ситуації насильства, а також матеріали про гендерно обумовлене насильство. Наприкінці заходу наша команда отримала дипломи учасників.

Попередні Студенти ДонДУУ на другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»
Наступні ДонДУУ на фестивалі «Дні Європи в Маріуполі»