Реєстрація абітурієнтів освітнього ступеня Магістр для складення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування

В Донецькому державному університеті управління з 14 травня розпочато реєстрацію абітурієнтів, які бажають отримати освітній ступень магістра зі спеціальності 081 Право, 051 Економіка  та 054 Соціологія для складення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування за технологією ЗНО.

Зокрема, вступники до магістратури за спеціальностями «Право» складатимуть:

• єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови – англійської, або німецької, або французької, або іспанської.
  • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань «Соціальні та поведінкові науки»  складатимуть лише ЄВІ з іноземної мови.

Тестові завдання іспиту з іноземної мовиукладатимуть відповідно до Програм ЗНО з іноземних мов для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН від 03 лютого 2016 року № 77.

Тестові завдання блоку Право укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 7 лютого 2018 року № 115.

Тестові завдання блоку Загальних навчальних правничих компетентностей укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 8 квітня 2016 року № 409. Тести міститимуть розділи для оцінювання критичного, аналітичного та логічного мислення.

Реєстрація триватиме до 5 червня 2018 року. Самі ж тестування проходитимуть у 2 етапи: 11 липня – з іноземної мови, 13 липня – з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Попередні ДонДУУ на фестивалі «Дні Європи в Маріуполі»
Наступні Підсумки Дня відкритих дверей факультету Права і соціального управління