Підсумки Дня відкритих дверей факультету Права і соціального управління

12 травня 2018 року Донецький державний університет управління вкотре відчинив двері для абітурієнтів та їх батьків. Весела музика та гарна погода створювали святковий настрій для гостей Університету.

Усі абітурієнти проходили реєстрацію, після якої вони мали змогу дізнатися про історію Донецького державного університету управління, ознайомитися з навчальними аудиторіями, отримати консультацію у представників кафедр щодо спеціальностей та визначитися з майбутньою професією.

Лідери студентського самоврядування розповіли про свій шлях до успіху в Університеті, в такий спосіб давши змогу зрозуміти, що навчально-виховний процес у ДонДУУ не обмежується лише лекціями та семінарами.

З вітальним словом до присутніх звернувся декан факультету «Права і соціального управління» Тарасенко Д.Л.Він розповів про переваги навчання, запросив абітурієнтів долучитися до дружньої сім’ї ДонДУУ та побажав скласти належним чином ЗНО.

Студенти Університету поділились досвідом участі в міжнародному обміні, ознайомили з особливостями навчання за кордоном і побажали всім майбутнімстудентам спробувати свої сили й обов’язкововзяти участь у міжнародних програмах.

День відкритих дверей факультету «Права і соціального управління» був емоційно насиченим, цікавим та незабутнім! Гості відкритого заходу з користю провели час, дізналися багато цікавого про Університет, ознайомилися з особливостями вступу!

Сподіваємось, що абітурієнти зроблять правильний вибір і приєднаються до нашої університетської сім’ї!

Попередні Реєстрація абітурієнтів освітнього ступеня Магістр для складення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування
Наступні Міжнародна науково-практична конференція «Азовські правові читання – 2018»