«Молоді лідери» ДонДУУ в Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України

17-18 травня учасники компоненту «Молоді лідери» Донецького державного університету управління опрацювали модулі: «Стилі лідерства», «Командне лідерство», «Лідерство в часи змін». В дискусіях та тренінгах опановували тріаду коучингу як ключову в лідерстві, пройшли персоналізований аналіз компонентів емоційного інтелекту.

Під час обговорення встановлено, що поданий університетом проект “Екологізація стратегії ДонДУУ” відповідає викликам реформ, передбаченим Міністерством освіти і науки України, а саме: інтеграція у світовий освітній і науковий простір  і вища освіта як фактор підвищення конкурентоздатності вітчизняної економіки.

Висловлюємо подяку Британській Раді, яка впроваджує Програму в Україні, а також партерам проекту – Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундації лідерства для вищої освіти (Велика Британія), а також 26 іншим молодим лідерам вищів України, синергетичний ефект від взаємодії з якими, надихатиме команду ДонДУУ в подальшій реалізації проекту.

Більше дізнатися про Програму можна за посиланням

Попередні Міжнародна науково-практична конференція «Азовські правові читання – 2018»
Наступні Публічне управління і сталий розвиток