Кафедра Жана Моне бере участь у Дні Європи у Маріуполі

19 травня 2018 р. члени Кафедри Жана Моне Денис Тарасенко та Андрій Нікіфоренко взяли участь разом зі студентами та викладачами Донецького державного університету управління у Дні Європи, який проводився у м.Маріуполі
Фестиваль пройшов в парку ім. Гурова, який перетворився в мальовниче містечко, де країни ЄС представляли свої ласощі з традиційною святковою атрибутикою, було представлене сучасне вуличне мистецтво, локації для різних концертів, виступів, майстер-класів, прогулянки мімів у вигляді живих пам’ятників, фотозони, локації для пікніків.
Під час заходу соціологічна науково-дослідна лабораторія кафедри соціології управління, на замовлення Маріупольської міської ради, провела пілотажне дослідження щодо сприйняття маріупольцями європейських цінностей. Наразі триває обробка даних, які дозволять визначити, як маріупольці ставляться до євроінтеграції та безвізу, яким вони бачать європейське майбутнє рідного міста, чи планують отримувати європейську освіту тощо.
Фестиваль «День Європи в Маріуполі» став яскравим святом європейських настроїв і показником того, що Україна є активним учасником євроінтеграційних процесів.

Попередні Публічне управління і сталий розвиток
Наступні Медіація – крок вперед у вирішенні конфліктів