Публічне управління і сталий розвиток

17-19 травня  2018 року члени Кафедри Жана Моне – доктор наук з державного управління, професор Ніна Діденко, кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету права і соціального управління Денис Тарасенко, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Андрій Нікіфоренко – взяли участь у Міжнародній  науково-практичній  конференції «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ:  ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ» у Донецькому державному університеті управління.

Метою проведення конференції став синтез наукових досліджень і практики публічного управління щодо поєднання зусиль ВНЗ, наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес – структур та громадськості в аспекті пошуку сумісних ефективних підходів до вирішення актуальних завдань сталого розвитку.

У роботі конференції взяли участь науковці з Грузії, Польщі, України, Генеральний консул республіки Греції у м. Маріуполь Елені Георгопулу, Голова польового офісу УВКБ ООН Д.Ліпкану, керівники та фахівці Маріупольської міської ради, районних Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районних управлінь Пенсійного фонду України м.Маріуполя, Управління Східного офісу держаудитслужби в Донецькій області, міських та селищних рад Донецької області, менеджери компанії «Метінвест».

Денис Тарасенко запропонував зробити ДонДУУ майданчиком для конструктивного соціального діалогу між представниками влади, бізнесу, громадськості та науки, а також бути  партнером у проведенні заходів та реалізації проектів заради добробуту та сталого майбутнього в регіоні.

Попередні «Молоді лідери» ДонДУУ в Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України
Наступні Кафедра Жана Моне бере участь у Дні Європи у Маріуполі