Медіація – крок вперед у вирішенні конфліктів

15 травня 2018 року учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл № 24, 26, Маріупольського навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа №14» взяли участь у четвертій сесії Адвокатської школи Донецького державного університету управління.

Четверта сесія була присвячена позасудовим способам вирішення спорів, зокрема медіації. Спеціаліст ГО «Маріупольська Спілка Молоді», учасниця Школи інженерів порозуміння Петах Анжела в інтерактивній лекції «Що таке медіація?» надала інформацію щодо сутності конфлікту та способів його розв’язання за допомогою фасилітації діалогу, ненасильницького спілкування та медіації. Учасники заходу активно залучалися до діалогу та роботі у мікрогрупах опрацьовували способи виявленням почуттів та потреб, комунікативні техніки.

По закінченню інтерактивної лекції для учасників четвертої сесії Адвокатської школи студентами спеціальності «Право» Університету була підготовлена та проведена квест-гра, за правилами якої учні, виконуючи завдання, повинні проявити кмітливість, знайти підказки та вирішити правові задачі, закріплюючи теоретичні знання.

Активні учасники сесій 2017-2018 навчального року отримали дипломи Адвокатської школи.

Висловлюємо свою найщирішу вдячність керівництву шкіл та вчителям за підтримку у реалізації проекту «Адвокатська школа», який було запроваджено у цьому навчальному році Донецьким державним університетом управління (автор проекту – Григор’єва Вікторія Василівна, доцент кафедри спеціально-правових дисциплін).

Окремі слова подяки хочемо висловити вчителям Медвєдєву Андрію Анатолійовичу (ЗОШ №26) та Різниченку Ярославу Володимировичу (Ліцей-школа №14) та відзначити їх професіоналізм та відданість справі.

Університет щиро вдячний усім учасникам проекту!

Попередні Кафедра Жана Моне бере участь у Дні Європи у Маріуполі
Наступні Вітаємо проректора з наукової роботи ДонДУУ Балуєву О.В.