Олімпіада з менеджменту «Європейські цінності» для абітурієнтів

11 травня, в рамках Дня Європи в Маріуполі, викладачі та студенти кафедри менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності Донецького державного університету управління провели профорієнтаційний захід у форматі олімпіади з менеджменту «Європейські цінності», учасниками якого стали учні ЗОШ №51 та №55.

Спочатку учні прослухали інформацію про створення Європейського Союзу, ознайомились з його основними інститутами, нормами й принципами функціонування європейської спільноти. Потім учасники відповідали на запитання олімпіади, яка проходила в декілька етапів. На першому етапі учням було запропоновано відповісти на питання щодо знань основних історичних фактів та загальної інформації про країни-члени Європейського Союзу. На другому етапі учні прийняли участь у кулінарному турі, основним завданням якого було відгадати назви національних страв різних країн. На третьому етапі учні повинні були співвіднести країну з її столицею та відповісти, чи є вірним запропоноване ствердження. За підсумками вікторини усі учні отримали сертифікат учасника.

Школярі також ознайомились із презентацію про університет та поспілкувались із викладачами кафедри, які відповіли на всі запитання, щодо умов вступу до ДонДУУ.
Сподіваємося на плідну та цікаву співпрацю з учнями та викладачами шкіл, які приймали участь у заході, та з іншими загальноосвітніми навчальними закладами Донецької області та міста Маріуполь.

Попередні «Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях»
Наступні Зустріч студентів ДонДУУ з представниками компанії «Сільпо-Фуд»