Зустріч студентів ДонДУУ з представниками компанії «Сільпо-Фуд»

17 травня у другому корпусі Донецького державного університету управління пройшла зустріч студентів ІІ-IV курсів з представниками однієї з найпотужніших та найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів «Сільпо-Фуд», організована центром безперервної професійної освіти.

Мета заходу – інформування майбутніх випускників університету стосовно перспектив роботи та можливості кар’єрного росту у компанії. На сьогодні мережа «Сільпо-Фуд» нараховує 241 супермаркет в 60 містах України, отже може запропонувати гідні вакансії за фахом студентам ДонДУУ – економістам, фінансистам, спеціалістам у галузі права, менеджменту, маркетингу.
Студенти мали змогу подивитись презентацію, отримати інформацію щодо характеристик компанії, динамічного розвитку та мотиваційних програм. Було зроблено акцент на успішність мережі завдяки активно працюючий молоді.

Проведений захід ще раз довів, що ДонДУУ піклується про майбутнє своїх студентів, підтримує їх не тільки протягом навчання, але й після його завершення, підтверджуючи девіз університету – «Затребуваність випускників – наша головна мета».

Попередні Олімпіада з менеджменту «Європейські цінності» для абітурієнтів
Наступні Тренінги в Пловдивському університеті «Паїсія Хилендарського» (Болгарія)