II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Соціально-економічні проблеми сучасності»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі II Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Соціально-економічні проблеми сучасності»

Конференція відбудеться 15 червня 2018 року на базі Донецького державного університету управління.

До участі у конференції запрошуються викладачі ВНЗ, науковці, докторанти, аспіранти, магістранти, фахівці-практики.

Метою конференції є обговорення проблем, підходів, методів і механізмів управління соціально-економічними процесами в сучасних умовах.

Тематичні напрямки роботи конференції:
• Актуальні питання економічної теорії.
• Сучасні тенденції розвитку світового господарства і міжнародних економічних відносин.
• Проблеми методології і практики управління національним господарством.
• Економічний механізм управління підприємством.
• Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.
• Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища.
• Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика.
• Гроші, фінанси і кредит.
• Соціально-економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб.

В рамках конференції планується видання збірника тез доповідей в електронному вигляді.
Сподіваємось на плідне співробітництво у роботі конференції!

Інформаційний лист

Попередні Тренінги в Пловдивському університеті «Паїсія Хилендарського» (Болгарія)
Наступні Вітання з Трійцею