ДонДУУ на Всеукраїнському фестивалі інновацій

15-17 травня 2018 року Міністерство освіти і науки проводило Всеукраїнський фестиваль інновацій, в якому взяв участь і Донецький державний університет управління. Головною метою заходу було визначено – популяризувати розробки вітчизняних вчених та інноваторів, а також залучити інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

У межах заходу було проведено: конкурс стартап-проектів, журі якого було сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств;
круглий стіл, в якому прийнял участь представник кафедри менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності Вадим Нерсесов, мав назву «Створення інноваційної інфраструктури та залучення венчурних інвестицій у інноваційну діяльність: проблеми та перспективи».

Всі учасники мали змогу ознайомитись з досвідом представників закладів вищої освіти, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання академічного підприємництва та впровадження інновацій.

За результатами круглого столу опубліковано тези доповідей.

Попередні Травневі свята слухачів університету третього віку
Наступні Кафедра соціології управління на дні Європи в Маріуполі: консультації та опитування