Кафедра фінансів, обліку та оподаткування на сторожі фінансового спокою громадян

День Європи традиційно святкується в третю неділю травня. Свято в Маріуполі було організовано як день, коли жителі країни повинні відзначати день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Підтримуючи цю традицію кафедра фінансів, обліку та оподаткування підготувала різноманітні заходи: презентації валют європейських країн, фінансову лотерею та майстер-клас з фінансової безпеки в сучасному інформаційному просторі.

За результатами проведених заходів всі учасники отримали ґрунтовні знання та масу позитивних емоцій.

Попередні Конкурси та вікторини від кафедри Менеджменту виробничої та невиробничої сфери
Наступні Увага абітурієнтам!