Кафедра соціології управління на дні Європи в Маріуполі: консультації та опитування

Тісна співпраця академічного сектора з громадським є поширеною європейською практикою. Під час святкування Дня Європи в Маріуполі викладачі та студенти кафедри соціології управління продемонстрували можливості такої взаємодії на прикладі діяльності консультпункту “Контакт”, де охоче ділилися інформацією щодо соціальних послуг, які надаються у місті Маріуполь внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим воїнам АТО та членам їхніх сімей, іншим категоріям громадян, організовували заняття з арт-терапії для дітей. Злагоджена робота команди, емпатія й щирість у спілкуванні дозволили провести польову консультаційну роботу на високому професійному рівні й отримати схвальні відгуки від клієнтів.
Під час заходу соціологічна науково-дослідна лабораторія кафедри соціології управління, на замовлення Маріупольської міської ради, провела пілотажне дослідження щодо сприйняття маріупольцями європейських цінностей. 25 студентів-волонтерів факультету права і соціального управління, факультету економіки та факультету менеджменту, які пройшли попередню підготовку, методом формалізованого інтерв’ю за 6 годин опитали 294 респондента. Наразі триває обробка даних, й незабаром ми дізнаємось – як маріупольці ставляться до євроінтеграції та безвізу, яким вони бачать європейське майбутнє рідного міста, чи планують отримувати європейську освіту тощо. Презентацію результатів дослідження заплановано на початок червня.

Попередні ДонДУУ на Всеукраїнському фестивалі інновацій
Наступні Святкування дня Європи із кафедрою іноземних мов