Святкування дня Європи із кафедрою іноземних мов

Викладачі кафедри іноземних мов дуже творчо та із ентузіазмом прийняли участь у масштабному заході святкування Дня Європи у місті Маріуполь.
Сумісно із учнями американської програми Access під керівництвом викладача Танчик О.І. було проведено ігри з дітьми та підлітками віком 9-14 років, під час яких учасники оригінальним способом познайомились один із одним (ice-breakers), вимовляли скоромовки та «домовки» англійською мовою. Другим етапом стала сучасна гра із використанням QR-codes та смартфонів Discover the EU, під час якої підлітки відгадували головоломки та відповідали на запитання щодо країн, які входять до складу ЄС. Учасники читали питання англійською мовою, дивились на фото з екрану, приймали участь у пантомімах та зробили творчі постери.
Всі учасники отримали сувенірну продукцію із символікою заходу від міського голови.
Викладачі впевнені, що подібні заходи допомагають зняти мовний бар’єр, створити дружню атмосферу, залучити підлітків до навчання англійської мови, перевірити знання про країни ЄС, розширити обізнаність молоді про ЄС.
Школярі, студенти та викладачі сподіваються на майбутню співпрацю та залучення ще більше активної молоді м. Маріуполя до подібних дійств.

Попередні Кафедра соціології управління на дні Європи в Маріуполі: консультації та опитування
Наступні Юридична клініка «Феміда» на фестивалі «День Європи у Маріуполі»