Юридична клініка «Феміда» на фестивалі «День Європи у Маріуполі»

19 травня у м. Маріуполі відбувся фестиваль, присвячений святкуванню Дня Європи. Місцевою владою для всіх жителів було організовано насичену програму, працювало безліч цікавих локацій, де кожний міг знайти для себе розвагу і отримати корисну інформацію.
У святкуванні активну участь брали і студенти Донецького державного університету управління. Зокрема, студенти-клініцисти Юридичної клініки «Феміда» проводили прийом громадян та надавали безкоштовні юридичні консультації всім бажаючим. Студенти разом з досвідченими кураторами-викладачами працювали в незвичних умовах, але в звичайному режимі.
Свято подарувало можливість студентам-клініцистам провести правопросвітню діяльність серед громадян щодо роз’яснення питань захисту своїх прав як в рамках вітчизняного законодавства, так і Європейських стандартів.
Фестиваль «День Європи в Маріуполі» став яскравим показником того, що Україна – це країна, що євроінтегрується, а наше місто є активним учасником цього процесу.

Попередні Святкування дня Європи із кафедрою іноземних мов
Наступні Конкурси та вікторини від кафедри Менеджменту виробничої та невиробничої сфери