Наукові Захисти Кафедри Жана Моне

28 вересня 2017 року в спеціалізованій вченій раді Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління захистила дисертацію та отримала ступінь кандидата наук з державного управління Стрижакова Анастасія (науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Н.Г.Діденко, керівник Кафедри Жана Моне).

Тема дисертації: «Механізми державного управління розвитком транскордонного співробітництва між Україною та країнами Європейського Союзу»

31 травня 2018 року в спеціалізованої вченої ради К 26.891.02  в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості України відбувся захист дисертації Пахомової Мілани на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління (науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Н.Г.Діденко, керівник Кафедри Жана Моне).

Тема дисертації: «Удосконалення механізмів державного управління професійним розвитком педагогічних працівників в системі неперервної освіти».

Розділ 1.3. Зарубіжний досвід управління професійним розвитком педагогічних працівників та можливості його адаптації в Україні – розглянуто досвід управління професійним розвитком педагогічних працівників європейських країн  (Німеччина, Франція, Польща, Фінляндія, Великобританія, Норвегія).

Попередні Увага абітурієнтам!
Наступні Безкоштовний тренінг з медіа-грамотності «English for Media Literacy» від посольства США для вчителів та викладачів англійської мови у ДонДУУ