Увага абітурієнтам!

1 червня 2018 року День відкритих дверей для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій України.

1 червня 2018 року о 12:00 в м. Маріуполі в приміщенні ПК «Український дім» (колишній ПК «Металургів») за адресою проспект Металургів, 150, відбудеться Загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти, у тому числі ДонДУУ, на базі якого створен освітній центр «Донбас-Україна» і яким передбачено спрощений порядок вступу для випускників з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму.

Заходи відбудуться за сприяння Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Міністерства освіти і науки України, у яких візьмуть участь понад 11 університетів.

Запрошуємо Вас відвідати інформаційний захід!

Попередні Кафедра фінансів, обліку та оподаткування на сторожі фінансового спокою громадян
Наступні Наукові Захисти Кафедри Жана Моне