Безкоштовний тренінг з медіа-грамотності «English for Media Literacy» від посольства США для вчителів та викладачів англійської мови у ДонДУУ

В.о. кафедри іноземних мов Танчик О.І. разом із запрошеним фасилітатором Тоценою Л.М. провели безкоштовний англомовний тренінг “English for Media Literacy” для вчителів та викладачів англійської мови м. Маріуполь. Тренінг – частина загальнодержавного проекту, який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та зокрема в м. Маріуполь.
Під час тренінгу учасники дізнались про освітню онлайн-платформу Coursera, опанували базові навички медіа грамотності та отримали корисні поради щодо використання матеріалів курсу для учнів та студентів та як викладати медіа грамотність за допомогою інтерактивних методів навчання.
Зазначимо, що матеріалами та базою знань під час проекту було взято курс English for Media Literacy навчальної онлайн платформи Coursera: https://www.coursera.org/learn/media, яка поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності.
Усі учасники тренінгу також отримали сертифікати від Посольства США в Україні.
Сподіваємось на майбутню плідну співпрацю та поширення знань медіа-грамотності та англійської мови серед громадян нашої країни.

Попередні Наукові Захисти Кафедри Жана Моне
Наступні Дослідження державної політики щодо внутрішньо переміщених осіб