Вівчаємо кращі європейські практики

Протягом 2017-2018 навчального року в Донецькому державному університеті управління продовжувалося вивчення спецкурсів «Демократія і належне врядування в ЄС», «Європейська соціальна і гуманітарна політика», «Інститути громадянського суспільства та захист прав громадян інших країн в ЄС» в рамках Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні» для студентів різних спеціальностей.
Для аспірантів ДонДУУ доктором наук, професором Ніною Діденко був проведений спеціальний семінар «Система демократії та належного врядування в ЄС».

Попередні Дослідження європейського досвіду підготовки державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування до професійної діяльності в нестандартних ситуаціях
Наступні Екологічним бути модно!