ДонДУУ на заході «Місто професій»

Донецький державний університет управління взяв участь у проведенні всеукраїнського проекту «Місто професій». На один день у Приморському парку міста розгорнулось імпровізоване містечко. При вході до нього кожна дитина віком від 2 до 15 років отримала паспорт і відправилась «влаштовуватись на роботу». Кожна кафедра університету представляла свій майстер-клас, при виконанні якого діти могли поринути у світ навчання та опанувати певну професію.

Викладачі кафедри екологічного менеджменту всіх охочих ознайомили з професією «Менеджмент природоохоронної діяльності», зазначили затребуваність її у місті Маріуполь та Донецькій області.
У рамках заходу серед гостей було проведено екологічне анкетування, розповсюдження інформації про кафедру та університет, особливості вступної кампанії 2018 року тощо.

Найкращі отримували уявні гроші – «гривники». Заробивши певну суму гривників, діти могли витратити її в крамничці «Міста» на власний розсуд – на солодощі чи канцтовари. Усі гості заходу отримали задоволення, навіть дорослі змогли відчути себе у новій професії. Сподіваємось, що такий досвід буде корисним для всіх учасників проекту.

Співробітниками кафедри туризму та логістики було розгорнуто майстер-класи “Літня відпустка в Європі”, “Намалюй країну” та “Об’єднана Європа”. Учасникам було запропоновано на вибір країну світу для відпочинку, заохотити потенційного споживача туристичної послуги відвідати ту чи іншу туристичну дестинацію. Оформити путівку (квиток із зображенням прапору та основних туристичних атракторів країни, які необхідно розфарбувати та причепити на мапу світу).

Затишно і цікаво  було  на  зупинці  експресу “Wonderland”  у Місті професій. Приймаючи  участь у міжнародному соціальному проекті,  кафедра іноземних мов відчинила двері для своїх наймолодших гостей. Завжди легко і весело вчити англійську в команді друзів! Дуже сподіваємося, що серед багатьох перспективних і дуже важливих професій наші майбутні студенти оберуть професії, яким їх навчать саме у ДонДУУ.

Кафедра соціології управління презентувала професію соціолога-інтерв’юєра. Після короткого інструктажу діти-стажери охоче опитували за допомогою яскравої анкети, присвяченої мотивації професійного вибору, респондентів з числа своїх однолітків та дорослих. Багато запитань щодо особливостей роботи соціологів надійшло від підлітків та їхніх батьків.

Не припинялась інтенсивна робота й на другій локації кафедри , де навчали на соціальних аніматорів. Запропоновані методики арт-терапії особливо полюбилися маленьким маріупольцям. Всі учасники локації збагатилися новими знаннями та навичками й надихнулися позитивом.

Попередні Екологічним бути модно!
Наступні Круглий стіл «Державна служба в Україні та формування її позитивного іміджу в умовах європейської інтеграції»