Всеукраїнський студентський онлайн-форум «Державний службовець за кордоном: знімаємо маски»

6 червня 2018 року студенти освітнього ступеня магістри спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Донецького державного університету управління прийняли участь у Всеукраїнському студентському онлайн-форумі «Державний службовець за кордоном: знімаємо маски», присвячений 100-річчю державної служби в Україні. Організатором такого заходу став Житомирський державний технологічний університет.

Мета проведення форуму – поглиблення знань щодо функціонування державної служби та діяльності державних службовців у країнах світу; активізація студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» до наукового пошуку; налагодження наукової співпраці між студентами спеціальності «Публічне управління та адміністрування» закладів вищої освіти України.

Під керівництвом доцента кафедри публічного управління та адміністрування, к.е.н. Ноги Ірини Михайлівни студентка Донецького державного університету управління спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Іваннікова Віта Вікторівна виступила з доповіддю, в якій дослідила систему підготовки державних службовців в Канаді протягом їх професійної діяльності.

Студенти різних вишів України не тільки Житомирського державного технологічного університету та Донецького державного університету управління, але й Чернівецького національного технологічного університету, Одеського державного екологічного університету в онлайн-режимі долучились до форуму й поділилися своїми дослідженнями щодо державної служби в зарубіжних країнах (США, Німеччини, Канади, Швейцарії та Нідерландів).

Дякуємо Житомирському державному технологічному університету й всім учасникам форуму за оригінальний формат, приємну дружню дискусію, позитив, що надихає на нові наукові ідеї та звершення!

Бажаємо всім творчої наснаги й успіху, а також подальшої плідної співпраці!

Попередні Круглий стіл «Державна служба в Україні та формування її позитивного іміджу в умовах європейської інтеграції»
Наступні Всеукраїнський поетичний марафон у ДонДУУ закінчився рекордом!