ДонДУУ на треннінгу для представників громадських організацій і правозахисників, які працюють у сфері захисту прав національних меншин

Доцент кафедри спеціально-правових дисциплін Донецького державного університету управління к.ю.н. Скачкова Т.Ю. приняла участь у треннінгу для представників громадських організацій і правозахисників, які працюють у сфері захисту прав національних меншин, в Школі з прав людини (Курс з Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини), який відбувся 6-7 червня 2018 р. у м. Львові.
Учасники Школи дізналися про права і свободи людини, гарантовані Конвенцією, і відповідну практику ЄСПЛ у контексті захисту прав національних меншин. Тренери Валерія Лутковська, Ірина Кушнір та Назар Кульчицький опрацьовали з учасниками удосконалення їхніх навичок правового захисту шляхом вирішення навчальних кейсів.

Школа з прав людини – це сукупність освітніх заходів, спрямованих на підвищення рівня знань представників різних цільових аудиторій з актуальних питань захисту прав людини через призму Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (Конвенція) та практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

Захід проводиться в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Верховним Судом і ГО «Український інститут з прав людини» за фінансової підтримки Уряду Канади.

Попередні Всеукраїнський поетичний марафон у ДонДУУ закінчився рекордом!
Наступні Підсумки ІІ всеукраїнської науково-практичної конференції « Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»