Другий тренінг із медійної грамотності у ДонДУУ

Нещодавно ДонДУУ зібрав у своїх стінах представників ЗМІ, неурядових організацій, активних громадян міста Маріуполь, співробітників університету, студентів та усіх зацікавлених у підвищені обізнаності щодо медійної грамотності. Цього разу зустріч набула міжнародного рівня завдяки участі журналіста пана Войтека з Чеської Республіки.

Вивчаючи теорію, розбираючи численні приклади, дивлячись відеоролики, виконуючи вправи, читаючи та аналізуючи газетні новини, порівнюючи традиційні та соціальні медіа, дивлячись на упередження та роблячи необхідні висновки, учасники  тренінгу намагались зрозуміти сутність медіа-грамотності та її важливість в сучасному житті.

Фасилітатор проекту в.о.зав.кафедри іноземних мов Танчик О.І. висловлює свою подяку Американському посольству, ГО «Світло» та всій команді залучених. Сподіваємось, що тренінги із медійної грамотності будуть мати продовження у майбутньому та чекаємо нових спільних освітніх проектів!

Попередні Підсумки Круглого столу «Європейський вимір соціальної безпеки: інструменти, проблеми, практика»
Наступні Міжнародний досвід забезпечення якості освіти