Вітання слухачів Університету третього віку ДонДУУ

Минули свята та завершився період навчання в Університеті третього віку та ДонДУУ в цілому. Студенти оволоділи курсами комп’ютерної грамотності та поглибили знання з англійської мови. Співали, малювали, активно приймали участь у святкуванні Дня Європи, Міжнародного дня туризму та інш.

Сформоване коло друзів-слухачів третього віку висловлює подяку викладачам курсів Олені Танчик, Дмитру Рудь та Директору Університету третього віку Євгенії Драгоміровій за професіоналізм, терпіння, пошану та любов до справи свого життя.

Слухачі дякують керівнику проекту професору Андрію Стойці та ректору ДонДУУ Світлані Маровій за надану можливість продовження навчання з 1 жовтня 2018 р.

До нових зустрічей.

P.S. Бажаючі потрапити до дружньої команди слухачів Університету третього віку ДонДУУ мають заповнити анкету за адресою вул. Карпінського, 58 та чекати рішення конкурсної комісії.

З повагою, Євгенія Драгомірова

Попередні Первинна акредитація напряму підготовки «Туризм»
Наступні Участь команди ДонДУУ в Академії змін