Участь команди ДонДУУ в Академії змін

Продовжуючи успішно розпочату низку літніх тренінгів команди «Молоді лідери» до плідної роботи долучились учасники компоненту «Командне лідерство». Об’єднавшись команди прийняли участь в програмі «Академія змін», де протягом трьох днів переймали досвід британських та українських колег професійної команди коучерів та фасілітаторів.
Команда ДонДУУ «5+2» разом опановувала інструменти та розвивала ідеї задля розробки плану дії та стратегії взаємодії з іншими, навчалась підходам реалізації ініціатив за допомогою креативності та командної роботи, освоювала методи підтримки творчої роботи у співробітництві та переходу від дивергентного до конвергентного мислення.
Ректор Світлана Марова та усі залучені висловлюють подяку Британській Раді та партерам проекту Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундації лідерства для вищої освіти (Велика Британія) за професійно корисний і приємний досвід під час тренінгу. Із нетерпінням чекаємо на продовження кооперації та нові продуктивні заходи.

Попередні Вітання слухачів Університету третього віку ДонДУУ
Наступні Літня школа розвитку лідерського потенціалу