Літня школа розвитку лідерського потенціалу

Відкриття тренінгів літньої школи розпочато стартом команди “Молоді лідери” в модулі “Командне лідерство”, де свої навички опрацювали Олександр Чернишов та Євгенія Драгомірова. Тренування спрямовані на розкриття потенціалу до командної співпраці, масової комунікації, коучингу та ідентифікацію ролі в команді.

Фасілітатори та лектор відмітили активну участь команди ДонДУУ та емоційний інтелект учасників проекту. Командні виконання вправ завершились рефлексією та коучингом колег-учасників проекту “Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України”.

“Молоді лідери” висловлюють подяку  Британській Раді та всім організаторам проекту за надану можливість розкриття лідерського потенціалу та очікує продовження тренувань в рамках Школи лідерства з 9 по 11 липня в повному складі команди ДонДУУ, яку очолить ректор Світлана Марова.

Попередні Участь команди ДонДУУ в Академії змін
Наступні ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Соціально-економічні проблеми сучасності»