Випуск 2018

26 червня в Донецькому державному університеті управління відбувся урочистий захід, присвячений випуску 2018. Відкрила церемонію проректор з науково-педагогічної роботи, д.держ.упр., професор Токарева Валентина Іванівна, яка подякувала випускникам за те, що вони зробили правильний вибір, не побоялися труднощів і разом з університетом переїхали у Маріуполь. Побажала успіхів та впевненності у майбутньому. До присутніх звернулась також проректор з наукової роботи, д.е.н., доцент ​Балуєва Ольга Володимирівна, яка сердечно првітала присутніх із закінченням відповідального етапу у їх житті, та закликала не зупинятися на досягнутому.

Кар’єрного та професійного зростання молодих спеціалістів побажала заступник міського голови Ксенія Сухова. Вона впевнена, що з дипломом цього університету, кожен зможе реалізувати себе в професії. Головне, щоб молодь знайшла себе в Маріуполі. Міська влада робить усе, щоб у місті зявлилися нові креативні робочі місця.

Багато теплих слів на адресу випускників прозвучало від деканів і професорсько-викладацького складу. Вони щиро побажали випускникам не зупинятися на досягнутому, впевнено йти вперед по шляху знань і професійного успіху.

Випускники, в свою чергу, від щирого серця подякували своїм викладачам, які рік за роком вкладали сили і енергію, навчаючи їх усім тонкощам майбутньої професії.

До речі, випуск 2018 року особливий у житті нашого університету. Цього року випускаймо бакалаврів 2014 року набору, які прийшли до приймальної комісії ще в Донецьку. Саме вони, не зважаючи на всі труднощі та перешкоди, в важкий час переїзду у м. Маріуполь, знайшли в собі сили, мужність, патріотизм, та зробили правильний вибір.

Шановні випускники, бажаємо залишатися лідерами в області, де у Вас все виходить, не стомлюючись вивчати нове, долаючи труднощі та перешкоди, перемагаючи гідних супротивників та найсильніших конкурентів. Сподіваємось, що Ви й надалі будете удосконалювати свої здібності так, щоб всі могли отримувати задоволення від Ваших успіхів!

завантажити альбом

Попередні Ректор ДонДУУ Світлана Марова прийняла участь в роботі круглого столу з розвитку наукового і освітнього потенціалу Донбасу
Наступні Студенти ДонДУУ - переможці на літньому таборі «You Camp 2»