Студенти ДонДУУ – переможці на літньому таборі «You Camp 2»

Студенти ДонДУУ прийняли участь у літньому таборі «You Camp 2», що відбувається за підтримки стипендіальної програми «Завтра.UA» Victor Pinchuk Foundation, фундації Coca-Cola. Табір об’єднав 100 талановитих, активних студентів з усієї України задля саморозвитку та розробки соціальних та бізнес проектів, спрямованих на покращення та розбудову держави. Активний відпочинок, натхненні настанови від відомих спікерів, таких як Айварас Абромавичус – Голова наглядової ради Української академії корпоративного управління; Саймон Вільямс – директор Британської Ради в Україні; Світлана Гриценко – керівник Департаменту національних програм Фонду Віктора Пінчука; Олеся Жулинська – директор зі зв’язків з громадськістю компанії «Кока-Кола в Україні» та багатьох інших. До уваги студентів також були тренінги з дизайн-мислення, проектного менеджменту, бізнес планування та управління фінансами, мистецтва презентацій і, звичайно, незабутній досвід розробки та презентації проекту у обмежені терміни.

Учасницями табору стали і наші студентки 3-го інтегрованого курсу факультету права і соціального управління – Кольцова Маргарита та Преснакова Наталя, які разом зі своїми командами вибороли фінансову підтримку Фонду на реалізацію розроблених проектів. Кольцова Маргарита поділилася з нами своїми враженнями:

«Усього було представлено 12 напрямків діяльності за кожним з яких було розроблено і презентовано новий, унікальний проект. Однак, лише 4 з них, за рішенням кваліфікованого журі, були відмічені фінансовою допомогою. Я була учасником команди «Дискримінації – НІ!», яка для створення проекту обрала тему булінгу дітей в українських школах. Наш проект, розроблений командою у складі 7 таких різних, але об’єднаних спільною метою, студентів, з незвичною, але досить влучною назвою PitBulling здобув перше місце і отримав на свою реалізацію грант на суму 20 тисяч гривень. Мета нашого проекту – це знизити відсоток випадків булінгу в українських школах шляхом створення дієвого інструменту для запобігання та реагування на це досить поширене явище»

Преснакова Наталя також розповіла нам про свій проект та подальші реалізації:

«Я входила у склад команди, напрямом якої були «Зміни через ART». Нас обурила ситуація на Поштовій площі м. Київ, де при початку будівництва була знайдена вулиця 12 століття на якій ще Володимир Великий розпочав хрещення Русі. Результатами тривалої боротьби громадськості на цьому місті все ж вирішили будувати Національний музей. Однак, хвилюючись, щоб він не став черговим осередком накопичення «пилу» – наша команда розробила проект «Вулиця XII В». Ми запропонували новий формат «перформативного музею» у якому кожен відвідувач зможе особисто потрапити у історичні події українського минулого. Проект зайняв друге місце і отримав 15 тисяч гривень на реалізацію»

Бажаємо дівчатам та їх командам натхнення та успіхів у реалізації їх проектів!

Попередні Випуск 2018
This is the most recent story.