З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Flag of Ukraine with coat of arms

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

День Незалежності є найбільшою датою в новітній історії нашої держави. За двадцять сім років наша молода держава зайняла своє гідне місце в світовому співтоваристві.

З перших днів незалежності Україна планомірно і неухильно йде до досягнення конкретних результатів. Оцінюючи пройдений шлях, ми можемо сказати, що нам вдалося втілити в життя мрію мільйонів українців про створення власної незалежної держави.

Сьогодні незалежна Україна є невід’ємною частиною цивілізованого світу, а наш прапор по праву уособлює суверенітет нашої країни. У ньому відображена славна історія України, що наповнена сторінками мужності і героїзму в часи важких випробувань і великих звершень.
Дозвольте ще раз привітати Вас зі славними датами – Днем державного прапора та Днем Незалежності України. Від щирого серця бажаю Вам і Вашим близьким здоров’я, щастя, благополуччя, професійних успіхів, нових яскравих досягнень на благо країни!

ректор Світлана Марова

Попередні Посвята в студенти
Наступні Лекція Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України для студентів ДонДУУ