ДонДУУ долучився до свята спорту

З метою залучення студентської молоді до занять спортом, за підтримки Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради, 3 вересня у СК «Іллічівець» відбулося урочисте відкриття Ювілейного 50-го Меморіалу Макара Мазая – найстарішого боксерського турніру в Україні.

Донецький державний університет управління було запрошено долучитися до свята, тому що відомо: керівництво університету завжди підтримує зацікавленість своїх студентів різноманітними видами спорту та створює умови для подальшого самовдосконалення. Представниками від навчального закладу стали студенти трьох факультетів – права і соціального управління, економіки, менеджменту та відділ виховної роботи зі студентами.

Студентів від ДонДУУ чекало справжнє спортивне шоу – вихід більш ніж 150 найсильніших боксерів з 23 областей України. Відкрив свято заступник міського голови Кочурін О. Почесним гостем турніру було оголошено стронгмена Лашина О.

Після підйому державного прапору, студенти побачили захоплююче видовище – двобій боксерів, котрий оцінювали судді національної і міжнародної категорії. Формула двобію – 3 раунди по 3 хвилини.

Спортивне свято залишило незабутні враження. І вже з початку навчального року студенти отримали міцний заряд енергії, котрий неодмінно допоможе у навчанні.

Попередні ДонДУУ зустрічає першокурсників!
Наступні Національний конкурс наукових робіт до Дня юриста