II Міжнародна науково-практична конференція «СТРАТЕГІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДЕРЖАВНОГО ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі II Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку»
Конференція відбудеться 4-5 жовтня 2018 року на базі Донецького державного університету управління.
До участі у конференції запрошуються науковці України та зарубіжжя, здобувачі наукових ступенів, представники органів влади, місцевого самоврядування та бізнесу, засобів масової інформації та активної громадськості, а також інші зацікавлені особи.
Метою конференції є формування конструктивного діалогу між органами державної та місцевої влади, науковою спільнотою та практиками щодо проблем формування стратегічного потенціалу державного та територіального розвитку та пошук шляхів їх вирішення.
Тематичні напрямки роботи конференції:
• Сталий стратегічний розвиток економіки в умовах глобалізаційних змін.
• Правове забезпечення державного та територіального розвитку в умовах трансформаційних перетворень.
• Тенденції та перспективи державно-територіального розвитку в умовах війни: соціально-гуманітарний вимір.
• Європейська та євроатлантична інтеграція як стратегічний вектор геополітичного розвитку України.
• Особливості та перспективи розвитку сучасного менеджменту та бізнес-середовища.

В рамках конференції планується видання збірника тез доповідей.
Сподіваємось на плідне співробітництво у роботі конференції!

Інформ. лист

Заявка_укр.