Студенти-юристи ДонДУУ познайомилися з роботою суду першої інстанції

11 вересня 2018 року деканом факультету права і соціального управління Тарасенком Д.Л. була організована ознайомча екскурсія в Жовтневий районний суд міста Маріуполя для студентів 1 курсу спеціальності 081 «Право» Донецького державного університету управління.

Мета візиту – ознайомлення студентів з діяльністю судових органів, розуміння специфіки і нюансів судових засідань, підвищення рівня їх правової грамотності та мотивації для глибокого вивчення теоретичного матеріалу.

Студенти дізналися про особливості пропускного режиму в судах, побачили роботу суддів, працівників апарату та відвідувачів суду.

В рамках зустрічі майбутні юристи разом з керівником апарату суду Федорченко І.М., пройшли судовими приміщеннями, починаючи з холу, де для відвідувачів розміщена вся  необхідна довідкова інформація, побували в залах судових засідань і робочих приміщеннях співробітників, ознайомилися з принципами роботи судів загальної юрисдикції, отримали уявлення про компетенцію, склад суду першої інстанції.Основна частина зустрічі пройшла в залі засідань, де розглядаються кримінальні, цивільні та адміністративні справи, а також справи щодо залучення громадян до адміністративної відповідальності.Майбутнім юристам суддя-спікер Ікорська Є.С. розповіла про основні етапи суддівської кар’єри, роботу помічників, секретарів судових засідань і фахівців, після чого студенти мали можливість поставити питання. Наприкінці зустрічі суддя надала студентам поради щодо особистісного зростання.

Попередні II Міжнародна науково-практична конференція «СТРАТЕГІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДЕРЖАВНОГО ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»
Наступні Creative step in ФАХ