Creative step in ФАХ

В рамках проходження першої з практик – «Вступ до фаху», студенти першого курсу спеціальності «Менеджмент» та «Туризм» першими серед студентської спільноти Маріуполя відвідали Vezha- креативний простір, на основі одного з історичних символів міста – столітньої водонапірної вежі. Кожен із поверхів Vezha Creative Space не схожий один на одного і має свою атмосферу туристичного центру, коворкінгу, лекторія, зони відпочинку й оглядового майданчика!

Приємні враження були підкріплені зустріччю з начальником відділу розвитку туризму та промоцій Маріупольської міськради Марією Сльотою, яка окреслила перспективи професійного росту студентів ДонДУУ в рамках обраних професій менеджерів та фахівців з туризму, наголосила на необхідності співпраці з представниками управління культури і туризму Маріупольскої міської ради. Обговорювались питання актуальності обраної спеціальності, доцільність залучення до волонтерського руху міста, надано інформацію про існуючі студентські грантові конкурсні програми міської ради.

Деякі з пропозицій студентів щодо розвитку туризму в Маріуполі буде представлено в рефератах та обговорено в рамках вивчення дисциплін з менеджменту та рекреаційної географії.

Попередні Студенти-юристи ДонДУУ познайомилися з роботою суду першої інстанції
Наступні Інтернаціоналізація освіти та нові виклики вишам