Навчальна практика для студентів спеціальності “Комп’ютерні науки”

Традиційно вже в перші тижні навчання з метою кращої адаптації студентів до умов вузівського життя, ознайомлення з особливостями навчання в університеті, новими, відмінними від шкільних формами роботи,  визначення головних рис професійної діяльності студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» проходять навчальну практика “Вступ до фаху”.

В Міжнародний день програміста, який відзначають у 256-й день року,  студенти-першокурсники зробили перші самостійні кроки в спеціальність, представивши викладачам кафедри «Комп’ютерні науки та вища математика» свої проекти на тему «Сучасний стан програмування, проблеми і перспективи розвитку». Було обговорено багато складних і важливих професійних питань, пов’язаних з інформаційною безпекою, хмарними технологіями, комп’ютерними системами штучного інтелекту.  Вітаємо студентів з першими оцінками в університеті і сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть формуванню високопрофесійних навичок та вмінь у майбутніх фахівців в галузі інформаційних технологій та допоможуть розвинути високий рівень свідомості та культури студентської молоді.

Попередні Інтернаціоналізація освіти та нові виклики вишам
Наступні 75-а річниця визволення м. Маріуполя від фашистських загарбників