Запрошуємо на навчальний семінар

Шановні колеги викладацького та адміністративного секторів ДонДУУ

Запрошуємо на навчальний семінар всіх зацікавлених питаннями підвищення якості освіти, співпраці в освітянському просторі, колаборації з бізнес-структурами – потенційними стейкхолдерами.

Дискус на тему «Роль зовнішніх стейкхолдерів в системі забезпечення якості вищої освіти» під керівництвом професорів Валентини Токаревої та Андрія Стойки, відбудеться 5 жовтня 2018 року о 14-30 в тренінговій аудиторії (305) першого корпусу ДонДУУ.

Результатом плідної співпраці учасників навчального семінару, що проводиться в рамках проекту eduqas «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО» мають бути окреслені напрями та інструменти колабораці зі стейкхолдерами для покращення системи забезпечення якості вищої освіти.

Лист реєстрації учасників за посиланням або в Центрі міжнародного співробітництва ДонДУУ.

Попередні 75-а річниця визволення м. Маріуполя від фашистських загарбників
Наступні Студенти спеціальності «соціальна робота» успішно пройшли ознайомчу практику