ДонДУУ на презентації фотокниги «Донбас і Мирні»

18 вересня Фонд Ріната Ахметова презентувавв Маріуполі в кінотеатрі «Савона» унікальну фотокнигу «Донбас і Мирні».

«Донбас і Мирні» – це 11 історій мирних жителів Краматорська, Бахмута, Авдіївка, Красногоровки і інших населених пунктів, які опинилися в епіцентрі війни на Донбасі. Герої історій – люди похилого віку і діти, життя яких військові дії розділили на До і Після.

Презентація фотокниги відбулася напередодні Міжнародного дня Миру, який відзначають 21 вересня. Презентація фотокниги пройшла в форматі публічних читань. Зі сцени історії мирних були не просто прочитані, а втыленыакторами Маріупольський народного театру «Театроманія.

Студенти і викладачі ДонДУУ також побували на заході і перейнялися атмосферою, яка панувала в залі. Адже доля кожного героя – справжня драма. Разом з тим, кожен герой – приклад того, як малюки і дорослі всупереч усьому – голоду і пораненням, продовжують жити, любить, радіти.

За словами Романа Рубченко, директора Фонду Ріната Ахметова, Маріуполь обраний для Читань невипадково, адже зараз місто стало, по суті, новим центром Донбасу і новим домом для десятків тисяч переселенців. Крім того, містотакожпережилострашні обстріли і знає, що таке війна, не з чуток. Книга «Донбас і Мирні» раніше була представлена ​​в Києві і Брюсселі, а також передана в міжнародні організації і посольства. Про неї вже знають далеко за межами України.

Попередні Інтернет-конференція кафедри МЗІД
Наступні Засідання Ради ректорів