Засідання Ради ректорів

25 вересня на базі Міністерства освіти і науки України відбулось чергове засідання Ради ректорів ВНЗ, які тимчасово переміщенні із зони проведення антитерористичної операції, на якому Донецький державний університет управління представляла ректор Світлана Марова.

Рада ректорів пВНЗ – тимчасовий консультативно-дорадчий орган, що створено з метою захисту прав учасників освітнього процесу з урахуванням складної гуманітарної, політичної та соціально-економічної ситуації, яка склалась на окремих територіях Донецької та Луганської областей, та особливих умов діяльності таких вищих навчальних закладів. Одне із основних завдань новоствореної Ради ректорів полягає у координації діяльності переміщених вищих навчальних закладів Луганської і Донецької областей, організації їх функціонування, освітньої і наукової діяльності, гуманітарної та соціальної складової навчального та виховного процесу.

У межах заходу обговорювались питання реалізації рішень моніторингу діяльності ВНЗ, взаємодія з партнерськими та донорськими організаціями. Про підведення підсумків та впровадження висновків моніторингу пВНЗ доповідала Світлана Кретович. Директор Британської ради в Україні, Саймон Вільямс розповів присутнім про можливості для пВНЗ від Британської ради. Перспективами співпраці з Посольством США поділився Перший секретар, Аташе з питань культури та освіти Посольства США в Україні, та багато інших доповідачів висловили сьогодні свою підтримку пВНЗ та безпосередньо Донецькому державному університету управління.

Під час зустрічі було обрано нового Голову Ради ректорів пВНЗ. Ним став ректор Донецького юридичного інституту Бесчастний Віктор Миколайович.

Попередні ДонДУУ на презентації фотокниги «Донбас і Мирні»
Наступні Зустріч студентів Донецького державного університету управління з потенційними працедавцями