Зустріч студентів Донецького державного університету управління з потенційними працедавцями

21 вересня відбулася зустріч студентів та викладачів ДонДУУ з потенційним працедавцем – компанією «Сільпо», яка є найпотужнішою та належіть до однієї з найбільших торгово-промислових груп України – FOZZY GROUP, однієї з чільних українських ритейлерів з понад 500 торгівельними точками на всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси групи охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнеси. Зустріч була організована Центром безперервної професійної освіти та відділом виховної роботи зі студентами.
Захід було відкрито вітальною промовою завідувача Центру безперервної професійної освіти Л.А. Сиволап. Спеціальний гість заходу, представник компанії Павло Бичков (м. Запоріжжя), розповів про успішні варіанти утримання провідних позицій на ринку ритейлу, бізнес-процеси, перспективи кар’єрного зростання працівників. Студенти подивились короткий документальний фільм про життя та успіхи компанії. В ході презентації було зроблено акцент на нові проекти із залученням студентської молоді – економістів і менеджерів.

Попередні Засідання Ради ректорів
Наступні Заходи кафедри МЗІД