ДонДУУ вітає з 240-річницею з Дня заснування міста Марії!

Шановний колеги та студенти, дорогі маріупольці та гості міста! Донецький державний університет управління щиро вітає Вас з 240-річницею з Дня заснування міста Марії!

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День заснування рідного міста – свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди, щоб писати славетну історію, творити традиції й наповнювати місто особливим колоритом.

Щодня, протягом багатьох років трудові колективи підприємств та установ Маріуполя самовідданою працею зміцнюють індустріальну потужність держави, забезпечують стабільну роботу і розвиток промислового комплексу України, тримають свої позиції на світових ринках, впроваджують новітні технології, виявляючи при цьому високий професіоналізм, наполегливість та відданість своїй справі.
Місто славиться своїми трудовими династіями, працює згуртовано і злагоджено.

У цей славетний день дозвольте подякувати кожному мешканцю міста, за важливу наполегливу працю, вагомий внесок у економічний та соціальний розвиток міста Маріуполь й України в цілому!

Міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя й процвітання Вам і Вашим родинам, впевненості в завтрашньому дні! Хай квітне місто Марії!

Ректор
Світлана Марова