Лідерство в часи змін

Комплексною тренінговою програмою завершився модуль «Лідерство в часи змін», що спрямований на підтримку молодих лідерів у формуванні розуміння контексту постійних і численних змін, яких сучасні менеджери зазнають на роботі.
Представники команди «Молоді лідери ДонДУУ» Олександр Чернишов та Євгенія Драгомірова обговорювали різні моделі планування і лідерства в контексті змін, порівнюючи штатні та екстрені підходи. Проналізували вплив змін на людей і команду, а також кроки, що можуть зробити лідери для підтримки колег у часи змін.
Під час обговорення з лектором Університету Центрального Ланкаширу Стюартом Хантом, молоді лідери розглядали місію та стратегію ДонДУУ, визначали практичну цінність лідерів на операційному рівні, включаючи вплив на «локальні місії».
Наступна командна робота в рамках проекту “Розвиток лідерського потенціалу університетів України” буде присвячена дослідженню власної стійкості і розробці планів покращення спроможності до роботи зі змінами та екологізації стратегії вишу, в тому числі, з метою підтримки культури «добробуту» працівників ДонДУУ.

Попередні Відвідування студентами-юристами дня відкритих дверей Лівобережного відділу Державної виконавчої службі м. Маріуполь
Наступні День соціолога у ДонДУУ