Управлінці ДонДУУ на сесії Маріупольської міської ради

26 вересня студенти Донецького державного університету управління 1 курсу спеціальності 081 «Право», спільно з деканом факультету права та соціального управління Тарасенко Д.Л. відвідали роботу XXXV сесії Маріупольської міської ради VII скликання.
Мета візиту – ознайомити студентів з роботою депутатів Маріупольської міської ради.
Засідання почалося з Гімну України. Міський голова Бойченко В.С. нагородив 10 городян, які внесли вагомий вклад у розвиток і процвітання Маріуполя почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом».
У залі були присутні 41 депутат, що є кворумом для роботи ради. Було розглянуто 85 питань, близько 70 з яких – проекти рішень департаменту по роботі з активами міської ради.
Вперше в практиці міської ради Маріуполя депутати приймали рішення, шляхом електронного поіменного голосування, ця новація електронного урядування була успішна впроваджена. Секретар міської ради, Махсма Степан Григорович, мотивував студентів на плідне навчання, розповівши про майбутні перспективи роботи в муніципалітеті.

Попередні ДонДУУ вітає з 240-річницею з Дня заснування міста Марії!
Наступні Відвідування студентами-юристами дня відкритих дверей Лівобережного відділу Державної виконавчої службі м. Маріуполь