Відвідування студентами-юристами дня відкритих дверей Лівобережного відділу Державної виконавчої службі м. Маріуполь

27 вересня 2018 року у Лівобережному відділі Державної виконавчої служби м. Маріуполь відбувся День відкритих дверей.
На зустріч із керівництвом та співробітниками ДВС завітали студенти випускних курсів спеціальності 081 «Право» факультету права і соціального управління Донецького державного університету управління разом із викладачами кафедри спеціально-правових дисциплін Циклаурі О. Б. та Скачковою Т. Ю..
У рамках заходу державні виконавці ознайомили студентів із виконавчою документацією, розповіли про покрокові дії виконавців у різних ситуаціях та відповіли на всі практичні запитання, які цікавили молодь.
Наприкінці зустрічі керівництво та співробітники Лівобережного відділу ДВС м. Маріуполь надали студентам поради щодо особистісного та професійного зростання.

Попередні Управлінці ДонДУУ на сесії Маріупольської міської ради
Наступні Лідерство в часи змін