День соціолога у ДонДУУ

З нагоди Дня соціолога, який за рішенням Соціологічної асоціації України відзначається 1 жовтня, студенти Донецького державного університету управління та студенти Маріупольського державного університету зустрілися на відкритому семінарі «ЄВРОПА, МАРІУПОЛЬ І МИ У ФОКУСІ СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ».
В рамках семінару, магістрантка спеціальності «Соціологія» ДонДУУ Руденко Дар’я ознайомила присутніх з можливостями вторинного аналізу даних міжнародних порівняльних досліджень європейських цінностей.
Магістрант спеціальності «Соціологія» ДонДУУ Тіхонов Валерій презентував результати опитування, проведеного соціологічною науково-дослідною лабораторією кафедри соціології управління ДонДУУ на замовлення Маріупольської міської ради, під час святкування Дня Європи у Маріуполі 19 травня 2018 року – «Європейські цінності очима мешканців міста Маріуполь». Волонтерам, які прийняли участь в дослідженні й підтвердили свою кваліфікацію інтерв’юєрів чи польових бригадирів керівниками проекту були вручені сертифікати.
Також на семінарі йшлося про міграційні настрої української молоді, про освітні тренди в контексті євроінтеграції. Продовжуючи дану тему, фахівець соціологічної науково-дослідної лабораторії кафедри соціології управління ДонДУУ Венжега Катерина представила оперативні дані опитування, проведеного лабораторією у вересні 2018 року – «Першокурсник ДонДУУ – 2018: мотиви вступу та вибору ЗВО».
Крім можливостей вторинного аналізу соціологічних даних, використання в управлінській практиці результатів локальних досліджень, студенти обговорили з головою Донецького відділення Соціологічної асоціації України, доктором соціологічних наук, професором, завідувачем кафедри філософії та соціології МДУ Слющинським Богданом Васильовичем перспективи реалізації сумісних дослідницьких проектів під егідою ДВСАУ, та формування молодіжного крила організації.
ВІТАЄМО ВСІХ СОЦІОЛОГІВ І СОЦІОЛОГІНЬ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Попередні Лідерство в часи змін
Наступні З Днем працівника освіти!