4 жовтня 2018 р. в рамках II Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку», яка проведена у Донецькому державному університеті управління  у м. Маріуполі була організована секція  «Європейська та євроатлантична інтеграція як стратегічний вектор геополітичного розвитку України».

З доповіддю щодо актуальних проблем інституалізації публічної влади в Україні в умовах євроінтеграції виступила голова Кафедри Жана Моне професор Ніна Діденко.

У поданих на секцію тезах розглянуті питання європейської інтеграції, її впливу на публічну владу, розвиток морського та річкового транспорту, державну регіональну політику, розвиток малого та середнього бізнесу тощо.

Попередні День соціолога у ДонДУУ
Наступні З Днем працівника освіти!