День юриста на факультеті права і соціального управління ДонДУУ

08 жовтня студенти-юристи факультету права і соціального управління ДонДУУ відзначали День юриста. Гостями заходу були представники юридичної професії та учні шкіл.

До студентів завітали представники професій, чия діяльність пов’язана з наданням юридичної допомоги ти захистом прав й інтересів громадян та юридичних осіб, а саме прокурор відділу ювенальної юстиції Чуб А.А., начальник Лівобережного відділу державної виконавчої служби міста Маріуполь Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Хаваліц І.І., приватний нотаріус Бодягіна І.І., адвокат Філипенко Є.С., юрист Благодійного фонду «Право на захист» Ребенкова Я., експерти-криміналісти Донецького державного науково-дослідного експертно -криміналістичного центру. У рамках заходу учасники мали можливість розповісти про свою професію та поділитися секретами професійного успіху.

Експертами-криміналістами Донецького державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру було запропоновано презентацію, в ході якої студенти та запрошені гості мали можливість випробувати засоби криміналістичної техніки.

Декан факультету права і соціального управління Денис Тарасенко у своєму виступі виразив вдячність учасникам та гостям заходу, представникам юридичної спільноти за віддану та непросту роботу.

Попередні Якість освіти через комунікацію зі стейкхолдерами
Наступні Підсумки II Міжнародної науково-практичної конференції "Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку"