Підписання договору про співробітництво

4 жовтня 2018 року відбулося підписання Договору про співробітництво між Донецьким державним університетом управління (м. Маріуполь) та Інститутом підготовки кадрів Державної служби зайнятості України (м. Київ).
У складі делегації від Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України були присутні: д.держ.упр., завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, депутат Полтавської обласної ради Ворона П.В.; д.держ.упр., професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України Діденко Н.Г.; к.ю.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України Бобрицький Л.В.; завідувач науково-дослідної частини Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України Пахомова М.В.
Зокрема, досягнуто згоди щодо:
– співпраці, з метою забезпечення кредитної мобільності, яка полягає у взаємному обміні досвідом з метою покращення якості підготовки фахівців, закріплення їхніх теоретичних знань на практиці;
– реалізації спільних навчальних та науково-дослідних програм, у тому числі шляхом створення спільних науково-дослідних колективів;
– використання наукового потенціалу у впровадженні новітніх технологій;
– проведення спільних наукових досліджень та розробок методичних посібників і рекомендацій, які становлять взаємну зацікавленість;
– спільної організації науково-практичних конференцій, семінарів та інших заходів;
– організації наукових стажувань та підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу;
– запрошення представників Сторін для читання лекцій, обміну досвідом та інформацією щодо навчальної, науково-методичної та науково-дослідної діяльності.

Сподіваємось, що подальша співпраця буде плідною та взаємовигідною для обох сторін!

Попередні Підсумки II Міжнародної науково-практичної конференції "Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку"
Наступні Турнір з міні-футболу «Право на спорт»