ДонДУУ на тренінг-семінарі «Вікенд можливостей»

4-7 жовтня 2018 р. в місті Одеса представники кафедри фінансів, обліку та оподаткування Донецького державного університету управління Ірина Нога та Олена Тарасенко мали змогу прийняти участь у тренінг-семінарі «Вікенд можливостей». Захід реалізовано проектом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» спільно з громадською організацією «Асоціація вчених-внутрішньо переміщених осіб» для внутрішньо переміщених осіб, викладачів закладів вищої освіти, переміщених з Луганської та Донецької областей.

Мета семінару-тренінгу: посилення спроможності викладачів, підвищення їхніх компетенцій, сприяння згуртованості на шляху до захисту прав та інтересів ВПО, а також зміцнення потенціалу переміщених закладів та установ.

Під час заходу учасники обмінялись досвідом подолання негативних наслідків переміщення, презентували послуги та досягнення своїх вишів, інноваційні методи роботи та міжнародного співробітництва, обговорили шляхи вирішення проблем закладів.

У рамках заходу було проведено низку воркшопів від спікерів заходу з питань:
захисту прав ВПО;
особливостей публікацій наукових розробок в журналах Scopus та Web of Science;
використання можливостей в межах програм «Еразмус+»,  «Горизонт 2020»;
ресурсів та стандартів Ради Європи.

Представники Донецького державного університету управління достойно презентували рідний виш і поділилися своїм досвідом щодо міжнародного співробітництва в галузі досліджень, розвитку навичок, навчання та індивідуальної мобільності.

Попередні Турнір з міні-футболу «Право на спорт»
Наступні Міжнародний відділ запрошує!