Конкурс на навчання в університеті Салєрно (Італія)

Оголошується конкурс на навчання в університеті Салєрно (Італія)

Згідно міжуніверситетських угод кандидати (студенти ступеню бакалавр/магістр або аспіранти денної форми навчання) можуть пройти безкоштовне навчання в університеті Салєрно (Італія) протягом весняного семестру 2018-2019 навчального року.

Успішні апліканти отримують: безкоштовне навчання + стипендію у € 850 + покриття транспортних витрат. Приймаючий університет допомагає з розміщенням, але оплата за проживання здійснюється самостійно з коштів, що виплачуються у вигляді стипендії.

Посилання на сайт університету Салєрно: http://web.unisa.it/en

Задля участі у відборі необхідно подати наступні документи до міжнародного відділу до 15 листопада 2018 року:

1. Резюме (англ. мовою), в якому необхідно вказати наступну інформацію:
  • прізвище, ім’я, по-батькові студента;
  • факультет, курс, група,
  • спеціальність, спеціалізація;
  • досягнення в науковій роботі;
  • участь в наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді і т.п.);
  • описати участь у громадському житті університету;
  • вказати інтереси та захоплення;
  • адрес, контактний телефон, e-mail.
  1. Мотиваційний лист (англ. мовою).
  2. Рекомендаційний лист від куратора або зав. кафедрою (укр. мовою).
  3. Рекомендація від викладача англійської мови або дійсний сертифікат володіння англ. мовою рівнем не нижче В1 (FCE, IELTS, TOEFL інші).

Наявність закордонного паспорту!

При визначенні переможців будуть враховуватись: рівень володіння англійською мовою (який буде визначатися в письмовому вигляді та усно викладачами ДонДУУ), рівень академічної успішності, участь у наукових конференціях і громадському житті університету та Ваша особиста мотивація.

Аплікаційні документи просимо подавати у відділ міжнародних зв’язків ДонДУУ (ауд. 305/1) у паперовому виді

або електронною поштою intdep@dsum.edu.ua/tanchyk.olena@gmail.com

Попередні Зустріч представників відділу міжнародних зв’язків зі студентами
Наступні День захисника Вітчизни: свято, яке об’єднує