Студенти ДонДУУ приєдналися до всеукраїнській акції «Walk for freedom»

18 жовтня студенти Донецького державного університету управління та відділ виховної роботи зі студентами взяли участь у всеукраїнській акції, присвяченій Європейському Дню боротьби з торгівлею людьми – «Walk for freedom», яку організував Департамент соціального захисту населення Маріупольської міської ради та ОБСЄ в Україні.
Під час акції студенти дізналися про форми сучасного рабства: трудову експлуатацію, торгівлю органами, сексуальну експлуатацію, втягнення у злочинну діяльність та примусове жебрацтво.
Організаторами було наголошено на сумній статистиці: понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Потрапити у небезпеку може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу.
Студентська молодь міста і волонтери колоною пройшли навколо Драматичного театру. Вони взяли участь у ході за свободу, тримаючи в руках плакати «Скасуємо рабство всюди й назавжди».

Попередні з Днем захисника України
Наступні Зустріч представників відділу міжнародних зв’язків зі студентами