Зустріч представників відділу міжнародних зв’язків зі студентами

Нещодавно в ДонДУУ відбулась зустріч студентів та аспірантів вузу із представниками міжнародного відділу, під час якої було обговорено міжнародні проекти та програми, які реалізуються в університеті, присутні мали нагоду задати питання та ознайомитись із вузами-партнерами ДонДУУ. Було представлено студентів, які пройшли програму мобільності в університеті Салерно (Італія) у весняному семестрі 2017-2018 навчального року. Присутні виявили жваву зацікавленість, мали нагоду поспілкуватись з випускниками програми та отримали інформацію із перших вуст. Відділ міжнародних зв’язків висловлює подяку Положенцевій Катерині, Артамоновій Надії, Ткачовій Наталії за цікаві презентації та обмін досвідом.

Нагадуємо, що кожен із студентів, аспірантів, здобувачів та викладачів має шанс приймати участь у конкурсному відборі для навчання (або стажування – для викладачів) в провідних Європейських вузах. Також міжнародний відділ готує випуск електронного вісника Newsletter, в якому міститься інформація про міжнародні літні табори, волонтерські програми, конференції та інше. Вісник можна знайти на офіціальному сайті нашого університету dsum.edu.ua

Якщо за будь-яких причин Ви не змогли бути присутніми на зустрічі, але бажаєте отримати консультацію, будь ласка, повідомте міжнародний відділ ДонДУУ за тел. 095-390-80-49 (Viber, Telegram, WhatsApp: Танчик Олена Ігорівна), або електронною поштою intdep@dsum.edu.ua.

Попередні Студенти ДонДУУ приєдналися до всеукраїнській акції «Walk for freedom»
Наступні Конкурс на навчання в університеті Салєрно (Італія)